Kontakt, Lokalizacja

DANE OBIEKTU

MONTE CASSINO DE LUXE 
Ul. Bohaterów Monte Cassino 50, 81-759 Sopot 
Tel. 58 555 77 77
Fax. 58 555 77 78 
Kom. 786 268 968
E-mail: info@sopothotel.pl 


DANE FIRMY

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MONTE

Al. Niepodległości 806, 81-759 Sopot 

NIP: 839-103-48-68

REGON: 770754085

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przyjazd samochodem

Monte Cassino De Luxe znajduje się bezpośrednio na deptaku, nie ma więc możliwości bezpośredniego podjazdu. Najbliżej można dojechać do nas do końca ul. Bema. Najbliższy płatny parking znajduje się przy ul. Ogrodowej, usytuowany 5 minut pieszo od obiektu.

Przyjazd koleją

Od stacji PKP do naszego obiektu jest około 10 minut pieszo.Wychodząc z pociągu można wybrać jeden z 2 tuneli prowadzących do centrum:

  • Tunel w kierunku ul. Kościuszki: wychodząc z tunelu na ul. Kościuszki należy skręcić w lewo i iść prosto ul. Kościuszki aż do Kościoła, gdzie zaczyna się  deptak ul. Bohaterów Monte Cassino. Za Kościołem trzeba skręcić w prawo.

  • Tunel  w kierunku ul. Podjazd: wychodząc z tunelu kierujemy się na wprost ul. Kolejową aż do ul. Podjazd, gdzie należy skręcić w prawo, przejść pod tunelem i kierować się cały czas prosto w dół deptaka Monte Cassino.

Będąc już na deptaku trzeba iść w dół w kierunku morza. Należy minąć „Krzywy domek”. Monte Cassino de Luxe znajduje się na wysokości nr 50 ul. Monte Cassino, po prawej stronie deptaka, pomiędzy Restauracją Cafe Ferber a Piekarnią Szydłowski znajduje się wejście.

Samolotem

Z lotniska najłatwiej jest dostać się do nas taksówką lub komunikacją miejską.

  • Taxi - Polecamy zaprzyjaźnioną firmę Taxi Service Sopot, która oferuje stałą stawkę za trasę 60zł. Aby zarezerwować prosimy o kontakt z recepcją bądź bezpośrednio z firmą Taxi Service Sopot pod numerem 19-194 lub 58 550-12-12
  • PKM i SKM – pod lotniskiem znajduje się stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która kursuje do Wrzeszcza. We Wrzeszczu należy przejść na peron Szybkiej Kolei Miejskiej i wsiąść do kolejki jadącej w stronę Gdyni. Wysiąść trzeba na stacji: Sopot, w tym samym miejscu znajduje się stacja PKP. Wskazówki dotyczące dojścia do nas ze stacji opisane są wyżej.
  • Bezpośredni Autobus - Z lotniska co około godzinę kursuje autobus linii 122, którym z Portu Lotniczego można dojechać do przystanku Grand Hotel w Sopocie.

 

GARAŻ (obecnie nieaktualne)

Adres: Garaż nr 182,  ul. Mieszka I 5, Sopot

Do garażu można dojechać od jednokierunkowej ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości budynku nr 63 przy ul. Grunwaldzkiej należy skręcić w lewo w jednokierunkową uliczkę Mieszka 1,

Garaż znajduje się po prawej stronie ulicy za bramą wjazdową, naprzeciw bloku nr 5 pod numerem 182.